Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Picit megemelkedett prolaktin...

Picit megemelkedett prolaktin és TSH szintet mennyi idő alatt lehet gyógyszerrel helyreállítani?

Figyelt kérdés
Úgy értem 1-2 hónap alatt rendbe tud jönni, vagy több kell hozzá? Van valakinek ilyen tapasztalata?
2011. máj. 16. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Boccs, nem a kérdésre válaszolok...De engem is érdekel a téma. Az én TSH-m 2,69. A nőgyógyász azt mondta, ez rendben van. Elmentem egy endokrinológushoz, ő is ezt mondta. Mikor megemlítettem, hogy a babához 1 körül kéne lennie, de mindenképpen 2 alatt, még meg is sértődött, hogy ez hülyeség. :( Hova menjek, hogy foglalkozzanak ezzel a problémával és ne küldjenek el?Már több, mint 2.5 éve várunk a babára. Köszönöm a segítséget!
2011. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ha endokrinológus is azt mondta, hogy jó az érték, én neki elhinném. Nem lehet, hogy más oka van, hogy nem jön a baba?

De ha elmész egy meddőségi központba, ott úgy is jó alaposan kivizsgálnak

2011. máj. 17. 09:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. :) Voltam már mindenféle kivizsgáláson, de már 4 sikertelen inszemem volt és ez az egy értékem ami esetleg nem jó. Az endokrinológus akinél voltam...elég öreg...és mindenki azt írja, hogy 1 körüli érték lenne ideális a babához. Azt hiszem elmegyek egy másik dokihoz is:) Neked nagyon sok sikert kívánok!!!
2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Akkor tényleg érdemes megpróbálni egy másik orvosnál. Én is sok sikert kívánok Nektek!
2011. máj. 17. 13:47
 15/15 anonim ***** válasza:
A MensMentisben foglalkoznak a TSH és egyéb hormon problémákkal, akkor is ha más orvos jónak tartja az eredményt!
2011. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!