Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes e ha? Csak...

Vajon terhes e ha? Csak előváladék jutott bele barátnömbe de az se biztos . Még szombaton és ma hányt meg mondta hogy néha délelött suliba szédül.

Figyelt kérdés
viszont most eléggé rosszba vagyunk és fél hogy szakitok és azt mondta h az ideg miatt hányt. Most akkor a terhesség miatt hányhatott? egyébként 16-17én fog megjönni neki azaz hétfő körül.
2009. márc. 12. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ezt ki tudja megmondani itt? Senki. Kb. 50-50% igen vagy nem. Ha nem jon meg a mensi a vart idoben, akkor csinaljon terhessegi tesztet a baratnod, adjal ra nkei penzt, mert nem ket fillerbe kerul! Es legyel vele joba, biztos az idegtol merges rad.

Az idegessegtol valoban lehet hanyni, rament az ideg a gyomrara.

Majd meglatjatok hetfon-kedden. Aztan irassatok fogamzasgatlo tablettat fel, fizessetek felesbe az arat.

Kulonben szerintem nem terhes. De ki tudja?

2009. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár nappal a mensi előtt még akkor sem nagyon vannak terhességi tünetek, ha valóban terhességről van szó. Nem lehet tudni, hogy mikor és mi történt, de nyilván benne lehet a pakliban a terhesség lehetősége is, ha pár napot késik vegyetek egy tesztet.
2009. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
okés köszönöm. de ha terhes lesz akkor abortusz lesz valszeg :S
2009. márc. 12. 20:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez most a te döntésed vagy közös? Mert ugye a szex közös döntés volt. Kár hogy csak a nőt teszik ki a terhességnek is, és a terhességmegszakításnak. is. A férfi még annyira sem méltatja a lányt, hogy legalább egy óvszert húzzon a f-kára, és ennyit vállaljon át.
2009. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
huztam volna de elöször csak ugy naturba csináltuk aztán akartam felhuzni de el kellett mennünk. és ezért mondom h lehet h csak előváladék került bele de ha nem folyamatosan termelödik akk lehet az se mivel elötte leszopott és akk a szájába került.
2009. márc. 12. 20:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hetek múlva jelentkeznek a terhességi tünetek,a rosszulét mástól lehet nála.

Ha nem szeretnétek babát a leányzó irasson ki fogamzásgátlót.

Még egy!A szájjal kielégítés szebben hangzik.

2009. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ugy akartam irni csak nem jutott eszembe mert am nem elégitett ki szájjal csak felizgatott. de tegyük fel h most terhes akkor már mind1 hogy van e fogamzásgátló v nincs nem ? meg amugy mindig védekezünk csak ez most rosszul jött ki.
2009. márc. 12. 21:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ennyire felelőtlenül nekimenni a szexnek, és ha elcsesztétek, egyből abortusz... komolyan mondom, erényövet kéne rátok tenni!
2009. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes a baratnod, akkor most nem kell neki nyilvan fogamzasgatlo tabletta, az mar keso:))

De ha abortusz lesz, akkor irassatok azonnal fogamzasgatlo tablettat neki!!!

2009. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
okés köszike . ja és láttam itt is kérdések között hogy miért vannak olyan bunkók hogy egyböl leugatnak? hiszen ez azért van hogy válaszokat kapjanak az emberek nem pedig egyböl leugatni... ezt az utolsó elöttinekirom föképp. ha nem tudsz normálisan a kérdésre válaszolni akkor léccives ne is irj. tudjuk h azok voltunk senki sem tökéletes. ez van. és télleg csak azok irjanak akik nem leugatnak köszönöm .
2009. márc. 12. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!