Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korán teszteltem szerintet...

Túl korán teszteltem szerintetek? Lehet ebből még baba? (görbe lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem egy 25-ös teszttel,ami negatív lett.A ciklus.hu nem jól húzta be a peteérést,mert a 25-26.napon lehetett szerintem. [link]
2011. máj. 17. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet belőle baba:) igen szerintem sem akkor volt ovud amikorra behúzta, nekem ovum mindig akkor van amikor már harmadik napja magasabb a hőm, tehát nem a hőleesés napján, hanem az emelkedett hő 3.napján, uh-al nézték többször és mindig akkor volt, pedig azt hittem akkor kell akciózni amikor utsó nap lent van a hő, szerintem nálad is így lehet ezért negatív a ma reggeli teszt még, de az is lehet, ha 10-es tesztet csináltál volna az már szép pozi lenne.
2011. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ.Sajnos sehol nem kaptam 10-es tesztet.
2011. máj. 17. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs , mit, tudod a remény hal meg utoljára, én az első gyerekkel a kimaradt mensi után három vagy négy nappal teszteltem extra halványat, pedig elvileg középidőbe volt ovum, nem mindenkinek termelődik gyorsan a hcg, meg a hőd is nagyon szép magas!!
2011. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!