Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégére nem várom. Ma...

Hétvégére nem várom. Ma teszteltem, csak 1 csík jelent meg, ha fény felé tartom nagyon halványan ott a másik is. Napokban szúródott a petefészkem és a hasam alja.1-ik nap émelyegtem és szédültem, másnap jól voltam. A cicim nem fáj. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, a tesztet nem tudod feltölteni? Jó lenne megnézni, lehet hogy szellem csík, vagy száradási, de tanácsolom hogy vegyél egy Lily tesztet és tesztelj, szteem már nem muszáj reggeli pisiből....Sok sikert
2011. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Csak tudod nagyon-nagyon halvány. Nem is tudom lehet meg várom a holnap reggelt. Félek, hogy most sem lenne erősebb mint reggel. Gabriellával csináltam. De már csak x-epil tesztem van itthon.
2011. nov. 11. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!én nem várt előtt 2 nappal csináltam és nagyon halvány volt, utánna a nemvárt napján erősebb de még halvány, rá két napjára erősebb de még mindig nem az igazi!ma tesztelek újra este!mert már 6 hetes vagyok:)remélem már nagyon szép csíkjaim lesznek!Szerintem lehet h babád van!nekem semmi tünetem nem volt se előtte se azóta!:)
2011. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gratulálok! Jó egészséget!
2011. nov. 11. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Neked pedig minden jót!:)
2011. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!