Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek Vateráról...

Mi a véleményetek Vateráról rendelt One Step Pregnancy Test-ről?

Figyelt kérdés
10-es érzékenységűt rendeltem, és az érdekel, hogy mikor mutat már biztos eredményt. Tapasztalatokra van szükségem azoktól, akik már teszteltek ilyen teszttel.
2011. máj. 17. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 2 nappal, este! mutatta, és nem csak halványan, hanem egészen jól láthatóan!
2011. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szükséges a pisit lehűteni szobahőmérsékletre (ahogy írja), vagy egyből lehet tesztelni?
2011. máj. 17. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyből teszteltem, és mutatta jól.
2011. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grófházy ***** válasza:

én is csak jót tudok mondani róla is és az ovulációs tesztjéről is.

Hűteni nem hűtöttem én sem ,és a nem várt előtt nekem is mutatta.

Pozitív tesztet kívánok neked !!!!!!

2011. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Most voltam orvosnál megnézni, hogy a Closti okozott-e valamilyen galibát és láttunk több apró tüszőt és egy dominánsat (2 cm), tehát ma este is akcióba kell lépnünk. Igaz, nem várt előtt vagyok 3 nappal, de legalább tudom, hogy a peteérés miatt fáj most is a petefészkem, és nem ciszta okozza.

Kedvesek vagytok, hogy válaszoltatok!

2011. máj. 17. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is csak jót tudok írni. :) Amikor terhes voltam, a nem várt előtt pár nappal mutatta. Most hogy sajnos nem vagyok terhes, negatív. :(

SOk sikert! :)

2011. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!