Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vateráról rendelt one step...

Vateráról rendelt one step ovulációs teszt? Nekem soha nem mutatott pozitívat, pedig a görbéim és az orvos szerint is van peteérésem.

Figyelt kérdés
Egyik hónapban a dm-ben kapható corax ovu tesztet vettem, ott egyből pozitív lett egy napig az eredmény, míg a veterás akkor sem lett pozitív. Nektek mi a tapasztalatotok erről?
2011. okt. 21. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár nap után pozitív lett,kihasználtuk az alkalmat,és a kisfiam be is jelentkezett,szintén vaterás tesztet használtam,ami a nemvárt napján két csíkos lett:)
2011. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok neked:) nekem van már két kismanóm, most a harmadikat tervezzük, de sajnos várat magára...
2011. okt. 21. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,már az én manóm is 14 hónapos,nemsokára tervezzük a kistesót,és megint a vateráról fogok tesztet rendelni,szerintem megbízható.Remélem sikerül Nektek is hamarosan. :)
2011. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem lett pozitív, pedig a ciklus minden napján használtam. Teljesen elkeseredtem, hogy nincs peteérésem, aztán kiderült, hogy abban a hónapban terhes lettem.

Szerintem ne használd ezt a tesztet, nem megbízható.

2011. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló! Köszönöm, hogy leírtad, reményt adtál, mert nekem sem lett egyértelműen pozitív, pedig én is használom a ciklus minden napján. Volt olyan, hogy erősebb lett a második vonal, de még azt sem mondanám pozitívnak. Gratulálok a babóhoz:)
2011. okt. 22. 07:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam a fordítottja történt.Teljesen pozitívat mutatott a kontroll csík halványabb volt mint a teszt csík hőm is megugrott minden tünet megvolt és uh-n kiderült nem is volt peteérésem....:(
2011. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez meg hogy lehet??? Nem kérdezted a dokitól? Ezt nem is értem...
2011. okt. 22. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!