Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normálisak ezek az értékek?...

Normálisak ezek az értékek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Babát szeretnénk a párommal. Voltam az orvosnál, elküldött vérvételre, ezek az eredmények jöttek ki. Mit gondoltok, jók ezek? Miért van a TSH-nál egy + jel?

Glükóz 4,7, TSH 4,800, LH 1,6, FSH 2,5 Prolaktin 199, Ösztradiol 385, progeszteron 8,5 sexhormon-körő fehérje 87,3, dehidroepiandr.-szulfát 3,7


2011. máj. 17. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2011. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ciklus melyik napján jöttek ki ezek az eredmények?Mert az sem mindegy.
2011. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A többit most meg sem néztem, de a TSH-nál azért van + jel, mert kicsit magas. Ha babát szeretnétek, akkor 2 alatt kell lennie, de ideális az 1 körüli érték.

Ez ciklusfüggetlen. Elvileg kapsz rá gyógyszert, és rendbeteszi. Nem kell tőle félni, nem okoz semmi kárt, csak jót. :-)

2011. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:
Érdekes, a TSH-d magas, ez alapból pajzsmirigyalulműködésre utal, ilyenkor ezért mag szokták nézni a T3 és T4 értékét a pontosítás miatt. Itt ezt nem látom. A többiről nem tudom jók-e. Azért sztem keress fel egy endokrinológust, ő majd részletesen megnézeti a pm hormonokat.
2011. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Több mint egy éve próbálkozunk. A nőgyógyász küldött el vérvételre, és már látta az eredményeket, de nem írt fel gyógyszert. Azt mondta, jók az eredmények... csak engem meg zavart az, hogy mi az a +jel ... hát nem tudom...
2011. máj. 18. 15:12
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A nőgyógyász csak azt nézte, hogy határértéken belül legyen. De a babásodáshoz 2 alatt kell lennie a TSH-nak.

Ezért kell endokrinológushoz menni, mert az ért is a hormonokhoz, nem úgy, mint a nődokik többsége, tisztelet a kivételnek.

Szóval felejtsd el a nődokidat, és keress endokrinológust, fel fogja írni a gyógyszert.

És igaza van annak, aki azt mondta, hogy szokták még nézni a T3 és T4-et is, azok is fontosak.

2011. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Holnap ha lesz időm, bemásolom a leletet. Nem minden értéket írtam le, de ilyen T2 érték nem volt rajta. Ha bemásolom, majd megnéznétek?

Köszi szépen még egyszer.

2011. máj. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!