Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menzim de...

1 hete késik a menzim de olyan mintha bármikor megjönne. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
1 hete késik a menzeszem de olyan mintha bármikor megjönne, fáj a mellem nagyon, meg a petefészkem felé, meg nagyon eres a mellem végre babás vagyok? volt peteérésem is . Mindig szokott késni de most ugy érzem sikerült, vagy csak bemesélem már és csalódok megint amikor mejön a menzim. Különben meg 4 éve meddö vagyok! ! ! :((((( Szerintetek sikerült nem szeretnék tesztet csináélni mert nem jó érzés amikor kiderül hogy negatív. meg a méhszájam nagyon lentt van és zárt. Köszönöm a válaszotokat elöre is.
2008. febr. 17. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek a terhesség tunetei, tesztelj, nálam így kezdodott..írd meg mi az eredmény, szorítok!(5-hetes kismama).
2008. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem babus vagy.Velem is így van,én már 4 hetes vagyok de még mindig érzem néha.A tesztel kapcsolatban megértelek én is féltem de nagyon a negatív eredménytől.De azért úgy gondolom megéri,mert ha pozitív az egy nagyon szép élmény. én ugráltam örömömben.Sok sikert,és írd meg ha megtudod az vagy-e.
2008. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megertelek a tesztel kapcsolatban,En is sokat teszteltem,es sorra negativ volt.Aztan mire eldontottem,h na jo varok meg akkor jott a baba.

Nekem honapokig meg sem jott,mert nem volt tusszueresem,nekem is azt mondta az orvos,h olyan mint a meddo noknel,de aztan nagyon jo orvosom van,es segitett ebben is.

A tunetek amiket leirtal mind a terhessegre jellemzoek,de kell,h tesztelj,mert csak ugy tudsz biztos valaszt kapni!

Nagyon drukkolok neked,h teljesuljon a vagyad!

11 hetes kismama

2008. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM EDDIGI VÁLASZOTOKAT MINDENKÉPPEN MEGIROM MI AZ EREDMÉNY CSAK MÉG RÁSZEDEM MAGAM
2008. febr. 18. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Megpróbálok egy kis lelket önteni beléd,ahogy a többiek is.Meddő akkor lesz egy nő a dokim szerint,ha kiveszik neki a méhét.Ha a méhed megvan,még lehet kisbabád,nézd meg a Bumerángos Bochkor Gábor kedvesét,Várkonyi Andreát(ő maga is orvos,azt mondták nem lehet gyermeke,és most egy gyönyörű kiscsaj boldog anyukája).Annyit mondhatok,hogy ezek babás tünetek,csinálj egy tesztet,nagyon szorítok,és írj mi van.Egy öreg róka
2008. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok.

megcsináltam a tesztet és pozitiv lett ennél többet soha nem kaphatok az élettöl.Már alig vártuk

puszi mindenkinek.

2008. febr. 21. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!