Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lesz az első Clostis...

Ez lesz az első Clostis hónapom. Mikor érdemes elkezdeni a tesztelést (LH)?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim jan.15-én jött meg, szóval még átlagot sem tudok számolni. Norcolutot szedek, hogy megjöjjön, utána jön a Closti a 2. naptól.
2009. márc. 13. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! én a 11 naptól használtam minden nap este addig amíg pozitív nem lett ill. a rákövetkező napon is, hogy lássam az első negatív napot. Én a closty mellé kaptam még bromocriptint is, de lehet hogy neked nem szükséges. A norculut minek? nem jön meg a vérzésed? Mert a closty beállítja a ciklust akkor, ha eredményez peteérést. (sajnos nem mindenkinek használ).. üdv és sok sikert!!
2009. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia! igen, azért kaptam a norcolutot, mert még nem jött meg (ez az 58. napom). én is úgy terveztem, hogy a 12. nap körül kezdek tesztelni, de gondoltam, megkérdezem, ki hogy csinálta. :-)
2009. márc. 13. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!