Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. napja késik. Nagyon szeretn...

9. napja késik. Nagyon szeretnénk babát, benne lehet a pakliban, hogy most sikerült?

Figyelt kérdés

9. napja késik a mesim. Mielőtt meg kellett volna jönnie, semmilyen jel nem volt, pedig azelőtt előtte 1-2 nappal néha-néha begörcsölgettem, és a folyásomból is mindig tudtam, hogy meg fog jönni. Most semmi nem volt, 9. napja késik, és 3 napja van rajtam a minjárt megjön érzés, napközben különbőző időpontokban hányinger, émelygés. Nem barnáztam, semmilyen pecsételés sem volt. A hőmérőzéshez nem értek, reggelente 36.8 szokott lenni, napközben mindig 37 felett, bár sokan írták, hogy az nem lényeges, milyen napközben a hő. Folyásom nagyon kevés van, ami van, az sűrűbb, krémes állagú. Volt, hogy késett egy hetet jópár hónapja, de akkor nem volt émelygés, és hányinger. És megkésve ugyan, de a folyás már jelezte, hogy meg fog jönni.


Nagyon szeretnénk babát, 8 hónapja próbálkozunk.

Nem görcsölök rá, és nem idegeskedtem semmin mostanában, amitől késhetne.


2 napja csináltam tesztet este, az negatív lett, tegnap délelőtt egy másikat (másik fajtát is), és az is negatív lett.


Tudom, amíg nem jön meg, lehet reménykedni, de a véleményetekre lennék kíváncsi.


2009. márc. 13. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A leírtak alapján van esélyed hogy babás vagy pl a folyás, meg késik a menstruációd, az émelygés is. Szerintem csinálj még egy két tesztet pár nap múlva! SOK SIKERT, ha kérdésed van írj PRIVIT.
2009. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most az utolsó menszim előtt 50 napot késett, 3 negatív tesztem volt. Kaptam a dokimtól januárban Duphaston gyógyszert, ami segíthet, hogy megmaradjon a baba, ha sikerült. Barnázni kezdtem - nekem ez menszi előjel szokott lenni - így abbahagytam, de nem jött meg. Utána az 50 napon belül peteérésem sem volt és az 51. napra megjött, mikor már bejelentkeztem a dokihoz. Nálad 2 esetre tudok gondolni: 1, vagy későn volt a peteérés és a beágyazódás (nem akkor sikerült a baba), amikor gondolod, hanem később és még nem kezdte el a szervezeted termelni a HCG-t. Ez esetben várnék még pár napot és csinálnék egy új tesztet. 2. vagy pedig hormonprobléma van és amiatt nem jön meg, ez esetben pedig a nődokidat kellene felkeresni, hogy megnézze minden ok-e. A hőd csak reggel mérve számít mindig ugyanott és mindig ugyanabban az időben és az a jó, ha fent marad az alaphődhöz képest, ehhez viszont tudni kéne az átlag hődet! A tüneteid jók, szorítok, hogy baba legyen a dologban. :)
2009. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Pár nap múlva újra tesztelek, ha addig nem jön meg, és mindenféleképpen megírom, hogy van-e kisbaba.

Sok egészséget kívánok Nektek!

2009. márc. 13. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!