Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt kedden PÉ-je? Van...

Kinek volt kedden PÉ-je? Van valami jele, hogy sikerült? Nekem tegnap nagyon érzékenyek voltam a mellbombóim. Ma volt egy csepp rózsaszin pötty a bugyimon.25 körül kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szerdán volt pé, semmit sem érzek, de ilyenkor még nem is kell. Ha terhes is lennél, (vagy én lennék) :), még el sem kezdődött a beágyazódás. Kb öt nap kell mire a méhbe ér az apróság, aztán még pár nap mire befészkel.
2009. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pisilés után fájdogál a a hasam alja.Szerintem még nem kellene érezni semmit, de mi 4 hója próbálkozunk és sajnos minden hónapban produkáltam valamit és az eredmény mindig negatív lett.Szurkolok neked is hogy sikerüljön.Régóta próbálkoztok?Hőmérőzöl?Ha igen felraknád hogy megnézzem a tied milyen?
2009. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szerdàn volt . Hasfàjàs ès a tojàsfehèrje szerü nyàk voltak a tünetek.Ha sikerült is sajnos mèg ilyen koràn nincs semmi jele.
2009. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kedden volt, és azóta fáj a hasam alja, inkább úgy feszít, és sokszor pisilek mitatta, és tuti, h nem vagyok felfázva. Drukkolok
2009. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!