Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonzavarnál és beágyazódásn...

Hormonzavarnál és beágyazódásnál is lehet ilyen kocsonyaszerű állagú bordóspiros nyálkás pötty?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 20:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ki mit tapasztalt? Hormonzavartól lehet ilyen?
2011. jún. 4. 20:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Azt sajnos nem tudom, hogy hormonzavartól lehet-e, de nekem most ilyen van.

Valószínű mensit jelez nálam, 24. ciklusnapon vagyok, többször is volt ma.

Remélem ezzel a kis infóval segítettem valamennyit.

2011. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hormonzavarnál bármi lehet, állandó pecsételéstől kezdve a teljas szárazságig, túl gyakori, vagy hónapokig kimaradó mensiig. :-(

Beágyazódáskor is lehet pár csepp, de tényleg csak pár csepp, vagy akár észrevétlenül is megtörténhet.

2011. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia!nEKEM peteéréskor volt ilyen..és már egy hete késik...nincs terhesség,most kaptam norcolutot hogy megjöjjön
2011. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor lehet, hogy nálam azért volt ez, mert késői tüszőrepedésem volt, legalábis remélem, hogy nem hormonzavartól volt. De a beágyazódásnak még jobban örülnék persze.
2011. jún. 5. 16:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megint ezt tapasztaltam + egész napos megjön érzésem volt enyhe derékfájással és néha szurkálós érzésem van. MI EZ???
2011. jún. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!