Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 kerületben ajánlanátok...

18 kerületben ajánlanátok megbízható, naprakész nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Volt már hasonló kérdésem, de sajnos arra nem kaptam választ:(


Igazából már több mint 1 éve nem sikerül teherbe esnem, és szeretném kivizsgáltatni magam, hogy mi lehet a gond.

Egy olyan nőgyógyászt keresek, aki lelkiismeretesen végzi a munkáját.


Tapasztalatokat várok:)


Köszönöm


2011. máj. 19. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Magándokit tudok ajánlani, sztk-ban én nem találtam "normálisat", pedig végigpróbáltam őket.
2011. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és a tapasztalat: hihetetlenül nyugodt, csendes, türelmes. Ha hívtam telefonon és épp nem ért rá, visszahívott (este 9-kor is) Minden találkozásnál alaposan (manuálisan, ultrahanggal is) megnézett, a szülésnél végig bent volt, az ágyam szélén ült, utána is bejött minden nap megnézni.
2011. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia, Köszi, nagyon érdekelne, hogy kihez jársz-nem baj, ha magán. Én eddig a Sérához jártam, de van egy stílusa, amivel egy párszor megbántott így váltanék.


Tudnál róla egy pár infót írni? Vagy inkább priviben?


Köszi

2011. máj. 20. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább priviben írnék róla, ha nem gond.
2011. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oksi akkor adok e-mailt és rám tudsz írni:) köszönöm
2011. máj. 20. 19:27
 6/6 A kérdező kommentje:
mostmár rám tudsz írni privátban is.....köszi
2011. máj. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!