Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok + tesztet csináltam a...

Sok + tesztet csináltam a napokba. De a doki még csak halványan lát valamit a méhemben. Febr.24. -én kellett volna megjönnie.26. -án szeretkeztünk. Valószinü hogy akkor estem teherbe. Akkor most mennyyi idös vagyok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
7-10 nap a beagyazodas, es ha sikerult akkor 5 napod ;)
2009. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 napos*
2009. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem a teszt már mult hét csütörtökön + volt.az normális?
2009. márc. 13. 22:13
 4/9 A kérdező kommentje:
sőt a doki már mult héten látott egy pöttyöt.
2009. márc. 13. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
A február 26-i fogamzásból a doki még nem nagyon lát semmit. Azt csak a teszt látja, az is csak néhány napja. Nagy valószínűséggel a 26-nál hamarabb történt a fogamzás szerintem. Olyan esetekben amikor az utolsó vérzés időpontjához képest irreális a terhesség kora, azt az ultrahangos méréssel szokták pontosítani.
2009. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2 hét múlva kell mennem .arra láthatnak valamit?
2009. márc. 13. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, 24-én kellett volna megjönnie, és ti 26.-án voltatok együtt, úgy gondolod akkor lettél terhes? Mert az igaz, hogy lehet, hogy nem középidőben van a peteérés, meg hogy mensi alatt van,olyat is hallottam már. De ha 26-án voltatok együtt, és attól lennél terhes, attól még 24-én meg kellett volna jönnie. Szóval inkább úgy febr. 10 és 15 között kellett együtt lennetek és akkor foganhatott a baba. És akkor az utolsó mensid valamikor jan. végén volt,nem? Mert akkor most vagy 6 hetes, és simán lehet, hogy még csak pöttyöt lát a doki. Szerintem, de lehet valamit félreértettem. Mindenesetre gratulálok4
2009. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen .ez csak egy feltételezés volt részemről.az utolsó menzim ja. 23.-án volt.febr.6 án volt egy petevezeték átfujásom és ugy 9-10-töl 2 naponta együtt voltunk.a pontos idöt nem tudom tehát hogy melyik az ominozus nap.Akkor miért nem látja az orvos? és melyik uh jobb?hasi vagy hüvelyi szerinted?
2009. márc. 13. 22:37
 9/9 A kérdező kommentje:
minden kalkulátor mást ir egyiknél 8 a amásiknál 7 és volt egy harmadik amelyiknél 4 hetes terhes voltam??
2009. márc. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!