Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 napja folyton szédelgek....

5-6 napja folyton szédelgek. Nem volt soha jellemző rám, az álmosság az már jobban. Van esély rá, hogy annak ellenére, hogy valószínű nem jókor szeretkeztünk baba lett?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől vannak ezek a szédülések. Nem magas, vagy alacsony a vérnyomásom, a cukorszintem se, gondolom, mert ettem csokit is, hogy elmúljon, mégis jelentkeznek minden ok nélkül. Nem mertem még tesztet venni. A menzim kimaradt, de erre volt máskor is példa minden ok nélkül.
2008. máj. 27. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj tesztelni, nincs jobb ötletem.
2008. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is akkor lett baba, amikor "hivatalosan" nem is volt jó az időpont.

Szerintem minél előbb csinálj tesztet, lehet, hogy örülhetsz!

Drukkolok!

2008. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:-( Sajnos még nem a baba okozza. Ha nem múlik el hamarosan, már az időjárásra se foghatom. Szedek elevitet. Az okozhatja. Nem szeretem elolvasni a mellékhatásokat, mert akkor hamarabb jelentkeznek... :D
2008. máj. 28. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el!

Legközelebb biztosan sikerül!

Nagyon fontos, hogy jól érezd magad, a lélek kihat a testre!

Lazíts, menj ki a friss levegőre, próbálj minél több pozitív energiát magadba gyűjteni!

Az Elevitet pedig szedjed, az biztos csak jót tesz!

Mi a jövő hónapban kezdünk próbálkozni(sajnos egy megszakadt terhesség után!)

Izgulhatunk együtt!!!!!!!!!!

Sok-sok sikert mindkettőnknek!!!!!!!

2008. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!