Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erősödött a csík?...

Szerintetek erősödött a csík? (Jóstesztelés) Lehet, hogy nem erősödik a csík, mégis babás lett vki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 20. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie? Én nem nagyon látom erősödni! Én mondjuk az egyet jósteszteltem, nemvárt előtt 5 nappal, de nekem mindkét csík nagyon erős volt, sőt a tesztcsík erősebb! De a jóstesztelés nem mindenkinél válik be. Barátnőmnek is olyan erős volt,mint nekem, mégis megjött neki!
2011. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3-4nap múlva nagyon nem várom.
2011. máj. 20. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nagyon halvány mind3 teszten a 2. vonal, de igen, szerintem erősödött, és gondolom eredetiben még jobban látszik :) Drukkolok nagyon, kérlek Te is Nekem, én se várom nagyon nagyon nagyon, mondjuk nekem még több időm van, nem 3 napom :)
2011. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze,hogy drukkolok! Köszi a jókívánságokat! MAjd írd meg mi lett!
2011. máj. 20. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Megírom persze, köszi :) De előbb izguljunk érted. Remélem bejön ez a jóstesztelés. Én még nem próbáltam, csak az elvet olvastam, ami alapján a Te jó vagy, hiszen azt mondják az okosok, hogy erősödnie kell, ha több az a hormon. Márpedig ha több, akkor lehet baba :) Remélem 7főn már pozitív hcg teszted lesz
2011. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most nézegettem,kb 10. dpo-n vagyok. Most igaz,nem mértem a hőm,de régebben folyamatosan mértem és akkor a 14-15 ciklusnapon volt ovum. Most a 25 ciklusnapon vagyok.,
2011. máj. 20. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor hétfőn megpróbálhatsz egy jó minőségű terhességi tesztettel :)
2011. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem vagy terhes. Nekem alapból erősebbek a csíkjaim, ha pedig terhes lennél, sokkal erősebbnek kellene már lennie.

2011. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!