Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 5. dpo-n vagyok. Négy...

Elvileg 5. dpo-n vagyok. Négy nappal ezelőtt kezdtem ovu tesztelni (jóstesztelés), napról-napra erősödik, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elvileg a terhességet is előbb mutathatja, de az nem baj, hogy ilyen korán? Nem később kellene mutatnia?


[link]


2011. okt. 25. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet butaság,de ha egy nappal a vélt ovu utántól tesztelsz akkor a teszt mint ovuteszt pozitív,nem mint jósteszt!
2011. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Teszek fel képet, talán itt jobban látszik. Ovu után igen halvány volt, aztán kezdett erősödni.


[link]

2011. okt. 25. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Jóstesztnek még nagyon korai. A pé után mindig jól látszik a 2. csík, és erősebb is mint pé előtt. Szerintem ne tesztelj ennyit, mert ilyenkor már felesleges. Bele fogsz őrülni, ha ennyit nézegeted.Sajnos én is megjártam már. Próbálj lazítani!
2011. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5. napon még be sem ágyazódott így semmit nem mutathat!

Vagy hamarabb volt ovuláció és akkor mutathat egy esetleges terhességet, vagy még csak most lesz ovud ( netán egy 2. ).

2011. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igazatok van, bele fogok őrülni. Abba is hagyom a tesztelést, felesleges.


Mondjuk azt nem tudtam, hogy peteérés után is mutatja a két csíkot, még erősebben, mint előtte. Ez mitől van???

2011. okt. 25. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Reggel csináltad a jóstesztet? Ugyanúgy 1-ből?
2011. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, reggeli első vizeletből.
2011. okt. 25. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még semmit nem jelent. Sőt, később sem mindenkinek. Barátnőmnek tök erős ovutesztnél megjött.
2011. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!