Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos elég sok sikertelen...

Sajnos elég sok sikertelen hónapon vagyunk túl. Jövőhéten kezdem az első Closy kútát. Mit várhatok?

Figyelt kérdés
A menzeszem 5. napján kell kezdenem és 5 napig napi kettőt kell bevennem. Nagyon bízom benne, hogy segít és remélem már az első kúrával sikerrel járunk.Van rá remény vagy azért csodákra ne számítsak tudom, hogy mindenkinél másként hat de szeretném a ti tapasztalatokat és véleményeteket olvasni e témában.
2009. márc. 14. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:
én hét hónap után kaptam az 2. dokitól akihez elementem babaügyben. Ő napi 1-et moondott, hogy szedjek. Nem maradt meg a baba (az első hónapban sikerült) az 5. héten elvetéltem. Majd következett rá 3 hónapra egy másik doki. Ő elküldött prolaktin vizsgálatra, ahol kiderült, hogy kicsit alacsony. De nem adott rá semmit, várjak címszóval! A következő doki, mikor meglátta az eredményeimet felírt napi 2 szem clostyt és mellé 1 szem bromocriptint. A második hónapban terhes lettem és most várom a babát, 23 hetes vgyok. Mértem a hőmet a clostys hónapokban és használtam LH tesztet is. Ezekkel a dolgokkal mentem vissza a dokihoz aki mindíg megnézte a gőrbém.. Szerintem nem ártana vezetni, mert abból kiderül, hogy hogyan hat a szervezetedre a gyógyszer. Lesz-e peteérésed stb. Ja és persze a legfontosabb.. a 11. naptól együtt voltunk minden nap szinte egészen a 18. napig. Nekem a peteérésem akkor a 16-ik napra esett az LH teszt alapján. Ne keseredj el, ha rögtön nem jön össze a gyerek.. mérd a hőd, vegyél ovutesztet és legyen sex.. aztán ha nincs semmi nagyobb baj hormonálisan, hidd el nagyon hamar összejön ám! Drukkolok neked!! üdv :T
2009. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes terhes vagyok ikrekkel. Köszönhető a closti kúrának. Az első teszthónapban egyből sikerült. Rossz közérzet ettől nem volt, bár a 3-4. closti napon majd kiszakadtak a petefészkeim, gyönyörűen értek a petesejtek. Közben Bromocriptint szedtem, ami a prolaktin szintre vigyázott és az agyalapi mirigy működését állította helyre (nálam a stressz blokkolta a teherbeesést). A Bromo-tól voltam időnként aluszékony. Mi egy babát terveztünk. A "hiba" ott keletkezett, hogy nem kísérték végig uh-gal a peteérést. Így a kúra túl jól sikerült. 2 baba van, a petezsákok kis méretkülönbsége miatt 1-2 nap eltérés van, tehát bombaszerűen jól hatott a closti. A ciklus 29. napjától Utrogestant szedtem, ami a progeszteront segíti. Tökéletesen megtapadtak, a 4. héten 11 mm volt a méhnyálkahártya. Ezek a gyógyszerek mindig a kellő időben segítenek. Minden tökéletes!!!
2009. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon garatulálok nektek és boldog babavárást kívánok remélem már nekünk is hamarosan lesz ilyen örömöben részünk

kösznöm a válaszokat és várom a többiekét is

2009. márc. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!