Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felhúznátok mégegyszer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhúznátok mégegyszer a fehér ruhát, ha az első házasság sikertelen volt, de a második férj jelölt szeretne esküvőt?

Figyelt kérdés
Én szerintem felfogom húzni.
2010. jan. 16. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne! Elavult már a régi babona, hogy a második házasságban nem lehet fehér ruhában esküdni. És van olyan is aki az első házasságában színesben esküdött. Csak bátran!!!
2010. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

"Én szerintem felfogom húzni."

Mi itt a kérdés????

2010. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán felhúznám.
2010. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán!!!

Én is felvenném a helyedben!

2010. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

csináld ahogy neked jó

régen volt szokás,hogy második házasságnál már se templomi esküvő,se fehér ruha...

ma már lehet akármit...

2010. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most úgy gondolom, hogy nem, de lehet, hogy azért, mert nem is gondolkodom férjhez menésen. Egyelőre ez a mostani felállás jobban bejön, élettársak vagyunk. Az előzőt is tök komolyan gondoltam, több, mint 15 évig tartott és valahogy az, hogy elváltam egy kicsit megzakkantotta bennem ezt a fogadalom dolgot.


Szerintem, ha Te úgy érzed, hogy fehér ruhában éreznéd jól magad az esküvődön, akkor legyél abban és ne hallgass azokra, akik szerint ez nem való. Régebben az is divat volt, hogy csak a szűz lányoknak illett fehérben esküdni, nohát azt hiszem, mára néhány kivételtől eltekintve tönkre mehetnének azok a kölcsönzők és szalonok, akik csak fehéret árulnak.

A lényeg az, hogy az a nap rólatok szóljon, minden úgy legyen, ahogy TI jónak látjátok, tehát 2 ember kívánsága alapján.


Sok boldogságot!

2010. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy felvenném! Hátha másodjára szerencsét hoz :)
2010. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első esküvőmkor kosztümbe voltam és nem volt templomi szertartás, a másodiknál lesz fehér ruhám és még lehet hogy templomi szertartás is lesz.
2010. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fehéret nem is, ekrüt igen. Nem a babona miatt, nem szeretem a fehéret, nem áll jól!:) De igen, ha a párom akarná, mégegyszer felvenném a habos-babos ruhát. Miért is ne? Pláne, ha mondjuk neki az első házassága lenne. Csak azért mert én már elváltam, őt ugyanúgy megilleti a rendes esküvő, rendes ruhával.
2010. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárki felhúzná szerintem a fehér ruhát mégegyszer!Szerintem az ilyen esetekre találták ki a törtfehér ruhát!Bátran húzd fel!
2010. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!