Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostitól volt, hogy szinte...

Clostitól volt, hogy szinte egész ciklusban szárazak maradtatok, de mégis volt peteérés, esetleg baba is lett belőle?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban szedtem először és nekem hüvelyszárazságot okozott, ill. ma mintha kicsit vizesebb nyákom lenne, de tojcsi nem volt. Mindkét petefészkemnél érzetem időközönként szúrkálást...hol jobb, hol bal oldalon. Ma vagyok a ciklusom 16. napján. Előre is köszi, ha válaszoltok!
2011. máj. 20. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A Clostinak van ilyen mellékhatása sajnos, de szerintem ez nem befolyásolja a teherbeesést. A peteérés már annál inkább:)
2011. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már 3 havi Clostyt szedtem be,félidőben uh-n szépen látszódtak a tüszők,de baba eddig még nem lett...:(

De nagyon reménykedem,mert azt olvastam a gyógyszernek elnyújtott hatása van...

2011. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Anno 1 hónapig szedtem closty-t, és duphaston-t 1x-re.Nem volt előtte rendes ciklus,sem peteérésem.

Ahogy elkezdtem szedni a clostyt, naponta néztük a dokimmal uh-n,van-e peteérés, 9 peteérés volt abban a hónapban Jobb:5db Bal:4db..abból elsőre 2-es ikrek :-)

( a fiúk már 5 és 1/2 évesek) A kísérő tüneteim nagyon gyérek voltak nekem is...el se hittem lehet-e ebből valaha baba.Én nem törődve semmivel, szorgalmasan kispárnáztam,meg gyertya,fél óra lusti :-) Bejött!!!!

2011. dec. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!