Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a 28. napon...

Létezik, hogy a 28. napon legyen a peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 15. 05:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy már feltettem a görbémet párszor, szóval elnézést kérek attól, aki már látta,de gondoltam muszály lesz mégegyszer belinkelni,mert vannak változások. A hőm már 5 napja fenn van!A rendszer a ciklusom 23. napjára tette a peteérést, de nem értem miért!Én úgy gondolom,h a 28. napon volt. Mi a véleményetek erről? Ja, és 5 napja érzek szurkálásokat a köldököm alatt. Tudom elég keveset tudtunk csak együtt lenni, de ez most így jött ki. Légyszíves írjatok minél többen!
2009. márc. 15. 05:55
 2/5 anonim ***** válasza:

szia.

Nem elkeseríteni akarlak de szerintem ez egy anovus ciklus sehol nincs olyan nagy hőingadozás mint ahogy annak kéne lennie.

De ne add fel új hónap új remények.

Régóta próbálkoztok?

Sok sikert.

És kívánom hogy ne nekem legyen igazam.

2009. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én viszont arra szavaznék, h igen, a 28.napon volt ovulációd!Ha még 1-2napig fent marad hasonlóan a hőd, akkor szinte száz:)Kár, h nem tudtatok együtt lenni előtte:(Azért szorítok, hátha még vannak csodák:)

2009. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem létezik!Kb. én is valami hasonló cipőben járhatok!Nézzd meg a www.babatervezokotthona.hu-n ott vannak késői ovulációs terhes görbék!Vesézd ki őket!Remélem segít!
2009. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm szépen a válaszokat!A babatervezők honlapján már én is megnéztem a hőgörbéket, ezért gondoltam,h a 28. napon van a peteérés.Majd meglátjuk:-)
2009. márc. 15. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!