Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Fehér András milyen...

Dr. Fehér András milyen nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Találtam véleményeket róla,de mind ellent mondásos,van aki dicséri viszont van aki szidja mint a bokrot,főleg jászberényi anyukák vagy épp akik most járnak hozza azok válaszat kérném vagy aki már volt nála,hogy milyen orvos,mert pénteken megyek hozzá és akkor ő rendel berényben!
2011. máj. 23. 13:15
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Azóta már biztos megszerezted a saját tapasztalataidat Fehér dokiról, de gondoltam leírom az enyémet.

Ő egy olyan orvos, akit nem a kedvességéért kell szeretni. Nagyon elfoglalt, állandóan rohan, soha nincs elég ideje.

Én nála szültem, nem bántam meg, a következőt is nála szeretném, de azért azt is le kell írnom, hogy minden alkalommal, amikor felhívtam, hogy mehetek-e vizsgálatra, olyan gyomoridegem volt, hogy csak na, hogy éppen milyen kedvében találom.

Nagyon halk szavú, nem egy szószátyár típus. Nem is igazán közölt adatokat a babáról sem. Ha meg akartuk tudni, hogy éppen mekkora a BPD....., akkor nem győztük az UH képernyőjét bámulni, mert nem igen mondott semmit, max. azt, hogy minden rendben van.

Ettől függetlenül megbíztam benne maximálisan.

Remélem, hogy segít valakinek a válaszom.


Neked mi volt vele a tapasztalatod?

2011. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valóban hangulatember, de ezt el kell fogadnia aki hozzá jár és nem kell megsértődni ha néha rossz passzban kapja el az ember:) Nem egy kismamát körülrajongó doki, de én pont ezért kedveltem, mert mindig csak a lényeget mondta, viszont ennek ellenére egyáltalán nem volt felületes, mert ha baj volt vagy csak a gyanúja is felmerült bármilyen problémának, lelkiismeretesen cselekedett. Ráadásul soha nem mondott semmilyen összeget, mindenki maga dönti el, hogy mennyi pénzt ad 1-1 találkozáskor. Nagyon jó orvosnak tartják és ezt én is alátámaszthatom. Végig bent volt a szülésnél is és ez sok erőt adott, rendkívül meg voltam vele elégedve, olyannyira hogy a végén dupla annyi pénzt adtunk, mint amit előre kigondoltunk.
2011. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!