Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig normális a vérzés...

Meddig normális a vérzés méhenkívüli után?

Figyelt kérdés
Pénteken (3 napja) műtöttek, kivették a jobb petevezetőmet is. Azóta fekete gondolom alvadt vér jön, de már egyre több... Holnap megyek varratszedésre, csak addig írjatok,aki átesett, meddig volt. Azt hittem múlni fog, de épp ellenkezője...
2011. máj. 23. 14:53
 1/3 sumergo ***** válasza:
Szerintem menj be az ügyeletre, nekem is kivették mindkettőt, de szinte nem is véreztem utána. Szerintem valami gond van!
2011. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is gáz van!Már inkább csökkennie kellene a vérzésnek!

2011. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Közben jobban erősödött, bementünk az ügyeletre. Ott megnyugtattak, hogy normális (kár, hogy aki műtött, nem mondta..), visszaesnek a hormonszintek és megjön a mensi. Csak én is azt hittem, hogy csökkennie kell, meg a színe se normális volt, de kezd mensi színű lenni. A méhen kívüli miatt van. gondolom, ha csak petevezetőmet vették volna ki, akkor nem lenne normális.
2011. máj. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!