Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik a peteérésem?

Miért késik a peteérésem?

Figyelt kérdés
1 éve hőmérőzök (nem teherbeesés céljából) pé-m 10. és a 17. nap között szokott lenni, utána mindig 16 nap múlva megjön. Most a szokásos időben volt tojcsi folyásom, de utána nem ment fel a hőm, és pár napig szurkált utána a jobb petefészkem (eddig még sosem tapasztaltam ilyet). Majd újra kezdődött a tojcsi folyás, közben végig fájdogált felváltva mindkét petefészkem. Anyukám aggódik egy kicsit, mivel neki és a nagymamámnak vesegyulladása van/volt, és a párommal velük élünk. Úgy gondolja, én is elkaptam a bacit, csak nekem a petefészkemre ment. Szerinte el kéne mennem orvoshoz, de nekem nem tűnt komolynak a dolog mert még hőemelkedésem sincs (könnyen be szoktam lázasodni). 3 napja cickafarkos ülőfürdőt veszek, azóta a szurkálás jobb lett, de pé-m még mindig nincs. Nem tudom így mikor fog egyáltalán megjönni. Szerintetek ez banális dolog vagy tényleg el kéne mennem dokihoz?
2009. márc. 15. 12:51
 1/2 A kérdező kommentje:
2009. márc. 15. 12:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer előfordulhat, hogy a szervezet próbálkozik, de még sem sikerül neki a peteérés, de ettől még simán megjöhet. Ez még önmagában nem jelent semmi kórosat, az orvoshoz fordulás inkább annak a függvénye, hogy milyen egyéb panaszod van.
2009. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!