Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete késik a menzim .3 +...

2 hete késik a menzim .3 + tesztem van. A doki bizakodva mondta hogy még csak egy foltot lát. Ez micsoda?

Figyelt kérdés
És már 1 hete itthon vagyok táppénzen,de azt mondta az orvos ha gondolom még maradjak itthon 2 hétig és utána menjek vissza hozzá.2 napja reggelente ugy délig hányingerem van .Ma reggel egy csöpp barnaság volt a bugyimon.Ez mitől van?És a munkáltatómnak mit találjak mi a bajom?(még 2 hétig??)
2009. márc. 15. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

De miért kell otthon maradnod még 2 hetet? Veszélyeztetett vagy előzmények miatt? Akkor táppénzre kell vetetned magad, nem?

A folt valószínűleg petezsák lehetett, csak kicsi még.

Azért mondta sztem a 2 hetet, hogy már biztosan találjon szívhangot hüvelyi fejjel.

Gratulálok :)

2009. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm .azért gondoltam itthon maradok mert tompán fájogat a hasam,és a rosszullétek miatt.nem jó ötlet talán? 12 óra álló munka.Árt?
2009. márc. 15. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
árt, pláne a barna pöttyel együtt pihire int! maradj otthon, a munkáltatónak meg mond meg nyugodtan, hogy terhes vagy, nem rúghat ki!
2009. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!