Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Narancssárgás folyásom van,...

Narancssárgás folyásom van, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Pár nap van még a nem vártig, derekam fáj, görcsölök a cicik megduzzadtak, fájnak, és 4-5 nappal a nemvárt előtt ma csináltam tesztet amin megjelent nagyon halványan a 2. csík.A folyás nem sok,nem fáj, nem viszket. Segítsetek, úgye lehet még baba?
2009. márc. 15. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ott van a 2.csík az bizony baba! Gratulálok!!!!
2009. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Ez bizony baba! :)
2009. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a beágyazódásos vérzés, nekem kb. két hete volt, és már tuti babás vagyok!!! magnéziummal tudsz segíteni a manónak jobban megtapadni!
2009. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jól esik a bíztatás, mert már nem merem elhinni,hogy ilyen simán összejött, hiszen ez az első hónap,amkor próbálkoztunk!
2009. márc. 15. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is az volt ;-) utsó válaszoló vok!
2009. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!