Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine nevű fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine nevű fogamzásgátlót szedek 11 napja. A menstruációm első napján kezdtem el szedni. Most barnás-narancssárgás folyásom van. Ez állítólag normális!?

Figyelt kérdés

A folyással még nem is lenne nagy bajom, csak néha viszketés is rámtör. És ez mitől lehet? összefüggésbe van a kettő? Meddig fog ez tartani?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2011. febr. 23. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátlók a fertőzést elősegíthetik, főleg ha hajlamos is vagy rá! szerintem menj vissza az orvoshoz. igaz, hogy írják, hogy az első pár hónapban sok minden előfordulhat, ez viszont szerintem már az a kategória mikor gyógyszert cserélnék!
2011. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem két hét után még ne menj vissza az orvoshoz. Barnás, narancssárgás folyáson nekem is volt az elején, a második levél után elmúlt. Ha az első három hónap után is megvannak ezek a tünetek, akkor menj vissza, addig ne aggódj. Szerintem.
2011. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!