Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2 napja késik. Fájnak a...

Már 2 napja késik. Fájnak a melleim és a hasam is fájdogál a derekamrol nem is beszélve. Mais kicsit hányingerem volt. Lehet hogy babát várok? Van rá esélyem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, ezek koraterhes tünetek, de simán lehet mentáis eredetű, vagyis nem olyan objektív, mint mondjuk a beágyazódásos vérzés, vagy a mell elváltozások, amit már nehezebb csak képzeni.

tesztelj, mert ha ezek a tünetek tényleg a baba miatt vannak, akkor már illene kimutatni egy nagy érzékenységkűnek!

2009. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia mi egy hete voltunk pontosan együtt a párommal, és én is ezeket érzem, igaz szedem a gyógyszert, de az orvosom is mondta, hogy abban sem lehet bizni, én is ugyan ezeket érzem...de én még ráadásul anyuka is vagyok, van egy 9hónapos kislányom...szóval nem tudom...még várok a teszteléssel.

De te nyugodtan tesztelj:)

2009. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)még várok párnapot a teszteléssel:)
2009. márc. 15. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!