Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet látni a görbéből,...

Honnan lehet látni a görbéből, hogy valakinek esetleg több pé-je volt?

Figyelt kérdés

Nekem kétszer is leesett a hőm ebben a hónapban. Lehet ez a jele? Egyszer 36-ra a 14. napon, és egyszer megint 36-ra a 18. napon.

Cickafark teát iszom, ez előidézhet több pé-t?

Esetleg változhat tőle a ciklusom? Kitolhatja, vagy rövidítheti?


2009. márc. 15. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is iszoma cickát de nekem is kotolta 4 nappal a ciklusom már kezdtem örülni de hiába.

Egy hónapon belül igen lehet több pé és az nem bizto shogy az ha leesik a hő hanem az amikor utána felmegy és ugy is marad,de könnyebben tudánk bármit is mondani ha belinkelnéd a görbéd.

2009. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a mostani görbém. Még nem ment fel a hőm, elvileg holnaptól kéne, mert a ciklusaim 31 naposak és a számítások alapján ma van pé-m.

2009. márc. 15. 16:25
 3/3 A kérdező kommentje:
hű, a hőmérsékletet nem kell alapul venni, mert valamiért áttette celsiusba. Nem ennyi! A mai kereken 36. De arra jó, hogy a görbét mutassa.
2009. márc. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!