Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzek máris deréktáji...

Miért érzek máris deréktáji és egyoldali alhasi fájdalmat, szúró érzést a 12. ciklusnapomon?

Figyelt kérdés

Kb. 29 naposak a ciklusaim, rendszeres a mensim. Többnyire 15-16. napon szokott lenni az ovulációm. Utólag doki is látott UH-n és ekkor is beigazolódott, mert 15. napon még csak egy érett tüsző volt ott, tehát még nem volt ovuláció korábban. Most miért érzek máris fájdalmat? Úgy terveztem, hogy tartunk vagy 3-4 nap szünetet...de most meg félek, nehogy lekéssük és nem tudom mikor legyünk együtt a babáért. A tegnap kimaradt és én úgy terveztem volna, hogy leghamarabb csütörtökön lennénk együtt...csak most nem értem, miért fáj néha...hőm is furcsa szerintem: alaphőm 36,5. Nem értem miért van ilyen gyakran "fent" a hőm:

[link]


2011. máj. 24. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyan és mivel méred a hődet? Nekem nagyon furi ez a görbe... meg nem értem, hogyhogy nem esett le a hőd a mensikor? Bizti nem vagy terhes?
2011. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem volt valódi mensim az az igazság, mert ez inkább pecsételés volt csak és görcs nélküli, de piros volt 1 napig. A többi nap meg néha rózsaszín volt a wc papír. 2-szer csináltam tesztet, de időn túli halvány pozik lettek. Többet már nem akartam tesztelni, mert meggyőzött, hogy nem vagyok terhes...

A hőmet normálisan mérem és mindig pontos időben, ahogyan kell, és nekem is furcsa, hogy miért magasabb most egy kicsit, mert soha nem volt ilyen a ciklus első felében. Én a melegre fogom, mert most melegebb van.

2011. máj. 24. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát...én tesztelnék még egyet a helyedben. Már csak az időn túli halvány pozi miatt is, meg a görbe miatt is...
2011. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sumergo ***** válasza:
Petefészekciszta nem lehet a dologban? Nem értek hozzá, csak tipp.
2011. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor elmaradt volna az ovulációm és nem emelkedett volna meg a hőm...vagy akkoris ugyanúgy megemelkedik és fent marad? Nekem volt már cisztám régebben, de az akkor a fog.gátló abbahagyása miatt volt. Utólag amikor dokinál voltam nem látott cisztát, de nem hiszem hogy az lenne, mert gondolom hasonló tüneteim lennének, mint ami akkor volt, meg olyankor szerintem nem marad megemelkedett a hő, vagy mégis?
2011. máj. 24. 17:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma csináltam egy terhességi tesztet: halvány pozitív lett...
2011. máj. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!