Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki clostyt szed mindenképp...

Aki clostyt szed mindenképp kell h kapjon tüszőrepesztőt? Nálad h volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam megrepedt magától, de sokaknak nem reped olyankor mindenképp kell.
2011. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül tüszőrepesztő, uh.-n figyelnek és ha magától is megreped akkor nincs rá szükség, ha nem akkor következő ciklusban már szükséges az is.
2011. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem inszeminációhoz adták a clostit, és tüszőrepesztőt is kaptam azonnal.

Így biztosra mentek, hogy pont akkor legyen meg az ovu, amikor kell.

2011. máj. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem figyeltek UH-on és nem kaptam repesztőt. Mindig az aktuális hónap után, amikor megjött, visszamentem UH-ra és akkor néztük meg, hogy nem lett-e gond. Szerencsére nem. Ha nem reped meg, ciszta lesz belőle, de sok esetben mensi alkalmával távozik is. Házi praktika: az orgazmus elég jó tüszőrepesztő:)
2011. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 clostys hónapban 1 tüszőm érett meg ami meg is repedt, de nem lett belőle semmi :(

2 clostys hónapban egy sem érett :'(

3 clostys hónapban a doki azt mondta csak akkor menjek amikor meg kellene jönnie. Pozitív teszttel tértem vissza hozzá :D

2011. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Már elég régi a kérdésed, de mi a helyzet azóta?

Összejött a baba? Kerestél másik nődokit? Meddig szedted a Clostyt?

:)

2011. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hello


minden rendben,első honapban összejött a baba:)ugyh nagy az öröm. pont ma voltam uh-on, már dobogott a kis szive...7+3 hetes vagyok ma.köszi h érdeklődtél:)

2011. júl. 12. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:

jajj de jó!!! GRATULÁLOK!!!!


Megkérdezhetem, hogy hogyan szedted a Clostyt? Voltak terhes tüneteid??


Nekem is ez az első Clostys hónapom, jövőhéten NEM akarom, hogy megjöjjön-remélem én is olyan szerencsés leszek mint te, mert nagyon régóta próbálozunk, és nagyon bízok a gyógyszerben:)

2011. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


én a ciklus 3ik napjátol szedtem 5napon át 2x1-et.

nem voltak tüneteim az elején, enyhe székrekedésem volt csak. de nekem az első terhességemél is kimaradtak ezek a tipikus terhestünetek mint rosszullét és társai..annyi h többször fáj a fejem mostanában...de h van e köze a babához, vagy csak a meleg v más azt nem tudom.

nagyon drukkolok h ne jöjjön meg neked sem!

én pco miatt szedtem, eleve ugy kellett meghozni a vérzésem mert lassan fél éve nem is menstruáltam...szoval én nagyon elégedett vagyok a clostival!

de ha ne adj Isten nem sikerülne az első hoban fel ne add, ugy olvastam itt is, h az a gyakoribb h 2-3i!!!

2011. júl. 12. 22:00
 10/10 A kérdező kommentje:
2-3hónap után. majd ird meg mindenképpen h mi lett...
2011. júl. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!