Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átvert teszt? Vagy mi lehet...

Átvert teszt? Vagy mi lehet az igazság? Tegnapi teszt eredménye, halvány 2. csík, ma pedig csak 1. Melyiknek hihetek? Terhességi tünetek megvannak.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan típusú tesztel csináltad? Lehet, hogy az első érzékenyebb volt. Én is több tesztet csináltam, és a MediLab, valamint a Clearblue rögtön kétcsíkos lett :) ,de egy más típusú nem mutatta ki.
2009. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tesztet használtál?Mind a két alkalommal egyforma teszttel teszteltél?
2009. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen mind2-t medi-labbal. Igaz még van 5 napom a nemvártig.
2009. márc. 16. 07:50
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Nagyon hamar van még ilyenkor tesztelni, igazából egyik teszt eredményét sem most mérvadónak tekinteni. Még egy halovány pozitív után is célszerű 2-3 napot várni a következő teszteléssel.

2009. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom ezeket,de nagyon türelmetlen vagyok, és bíztam benne,hogy tegnap halvány +, és hogy ma is az lesz. Azért holnap is megnézem. :D
2009. márc. 16. 07:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A MediLabot csak gyógyszertárban lehet kapni?Én most készülök venni egyet.Ill. a Qupidot is ajánlották!
2009. márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, én is így voltam. Mensi előtt egy héttel teszteltem MediLabbal, és pozitív lett. Aztán minden reggel első vizeletből újra teszteltem, és mindig erősödött a csík. Az első tényleg nagyon kis halovány volt, de mi már annak is úgy örültünk, hogy majd kiugrottunk a bőrünkből! :) Reggeli első vizeletből tesztelj, biztos erősödni fog a csík! Szorítok! :)
2009. márc. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Medi-lab van a tescoban is (Oldalt a soron), 1 illete 2-es kiszerelésben.

Vettem megint tesztet, egy Qupidot meg hcg-t, nem tudom ezek milyenek,de bízom bennük...

2009. márc. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!