Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Csak még a a...

Lehetek terhes? Csak még a a teszt nem mutatta ki?

Figyelt kérdés
sajnos elég redszertelen a ciklusom 27-30 nap közöt szokott lenni,30.-ára nem vártam. 13.-án és 15.én egyűt voltam a párommal.Minden előjel nélkűl 21.-én elkeztem vérezni majd estére el is múlt,22.-én újból egyűt voltunk,majd 27.-én erős 2 napos görcsöléssel újból de már 3.nap elmúlt.31.én pecsételő vérzésen volt(wc papíron lehetett csak észre venni),elsején kicsit többet véreztem de ez már görcsökkel járt és ez a görcsölés 3 napig tartott kisebb alhasi tompa nyílalásokkal,ma pedig a bal mellembimbómba furán bizseregm,mikor hozzáérek nem érzékeny csak ma reggel ahogy rajta fekűdtem picit kelemetlen volt.A ami teszt negatív lett.Mikor próbáljam meg újból?
2011. nov. 4. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes!:(
2011. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért nem kérhetek indokot is?
2011. nov. 4. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert többször véreztél, ráadásul több napig is tartott, a teszt negatív, pedig már mutatnia kellene!
2011. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!