Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónapos terhességet észre...

1 hónapos terhességet észre vesz az ultrahangos orvos?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én terhességemet (mensitől számolva) 4 hét 4 naposan fedezte fel a doki, akkor már látszódott a petezsák.
2011. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor az elso gyerekemmel voltam terhes, csinaltam egy nagyon halvany csikos tesztet, aznap, amikor meg kellett volna jonnie, ami utan oromomben masnap szaladtam a nogyogyaszhoz. Megvizsgalt es allitotta, hogy nem vagyok terhes. En pedig koveteltem, hogy kuldjon el uh-ra, mert tuti terhes vagyok. Megneztek uh-gal, 4 hetes terhes voltam, volt egy gyonyoruseges 6 mm-es "babam"! :)
2011. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumergo ***** válasza:

Most megint mi neked az 1 hónapos terhesség? Ha utolsó mensitől 1 hónap, akkor max. vastagabb nyálkahártyát lát UH-on. Igazából így kell számolni.

Ha a fogantatástól számolod, akkor már látszik az embrió, és lehet már szívhangja is UH-n.

2011. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, a lényeg kimaradt! Fogantatástól számított egy hónap!
2011. máj. 26. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze! Akkor már elvileg 6 hetes vagy! Petezsákot minimum látnia kell!
2011. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!