Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HSG nem hozhatja előbbre a...

HSG nem hozhatja előbbre a peteérést? Ha elzáródás van és nagy fájdalom akkor sem?

Figyelt kérdés
Peteérés előtt csinálják a hsg-t. Ez nem okozhatja, hogy idő előtt kiszabadul a petesejt? Nagyon izgulok, mert szerintem van kis elzáródásom, meg szeretném is kérni a dokit, hogy nézze meg még peteérés előtt vagyok-e. Csak félek, hogy ha netán fájni fog ez nem hozza-e előrébb a peteérést.
2009. márc. 16. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem befolyásolja a peteérést. Hanyadik nap kell menned? és mikor szokott pé-d lenni?
2009. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A 11 dik napon megyek. És 13-14 napon van pém.

Nagyon szeretném ha segítene, legalább is most újra reménykedem. De persze félek is tőle, mert egyre jobban bebeszélem hogy biztos van elzáródásom.:(

Sajnos ez igen könnyen előfordulhat.

2009. márc. 16. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor még beleférsz. De előtte ne próbálkozzatok! Ha a pé-ig kiürül a kontraszt anyag akkor van esély, ha nem akkor meg majd legközelebb. Az elzáródástól meg ne izgulj annyira! Sokunknak van ilyen, de van megoldás. Ha gyenge, szalagos elzáródásod van az nagy esélyel kioldódik a kontrasztól(kicsit fáj, de kibírható), ha komolyabb összenövésed van akkor vagy megműtenek, vagy ha annyira komoly akkor is még ott van a lombik. Úgyhogy mindenre van megoldás, ne aggódj. Az is lehet hogy csak az egyik oldalon van probléma, vagy az is lehet hogy nincs is semmi gáz!
2009. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Endometriózisom van így várható hogy lesznek problémák. Valahol talán bízom is benne, hogy megoldást nyer még ott és akkor végre jöhet a manó. Ezt a vizsgálatot már a lombik keretén belül csinálják, de én szeretném ha menne spontán a dolog.

Hát remélem.:)

2009. márc. 16. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!