Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most sem sikerult? Ez a...

Akkor most sem sikerult? Ez a második Clostis hónapom. Múlt hónapban éreztem a peteérést volt minden cicifájás, has és derék fájdalom de nagyon. Most meg semmit nem érzek. A jövőhéten nem kellene megjönnie. Sajnos orvos nem figyeli uh-gal.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne keseredj el, jövöhétig még minden lehet.

Az orvosnak pedig figyelnie kellene uh-gal. Nekem is akkor derült ki, hogy a closti elvékonyitotta a méhnyálkahártyámat. Velem abbahagyatták a gyógszer szedését.

2009. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem érzed, még lehet, hogy van PÉ. Nekem abban a hónapban sikerült a baba, amikor végigparáztam a páromnak a hónap utolsó 2 hetét, hogy PÉ-sem sem volt, hogy is lehetne babánk... :) Mert ugye nem éreztem semmit.

Meg az is lehet, hogy a closti most kitolja a 20onvhányadik napra, szóval csak gyakoroljatok!! :)

2009. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb válts orvost! Ezt a gyógyszert nem szabad csak úgy a vakvilágba szedetni a nőkkel.

Nekem is volt 2 clostis hónapom, de nem sikerült. pedig engem 2 naponta figyeltek uh-gal. nekem a cickafark jött be és első hónapban sikerült!

2009. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!