Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen? Januárban kaptam...

Lehet ilyen? Januárban kaptam meg a hormon vizsgálat eredményét:minden ok! Majd január végén menziztem! Azóta semmi! A tesztem negatív!

Figyelt kérdés
Tud valaki ilyenről hogy egyik hónapban minden ok a hormonokkal utána meg már teljesen megváltozik?Egyik hónapról a másikra?
2009. márc. 16. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges a hormonváltozás. Ha csak abba gondolsz bele, hogy egy átlagos ciklus során is mennyit változnak a hormonok. Hiszen, ha nem változnának, akkor nem lenne ciklus sem. Egyébként én pont most beszéltem az orvosommal, mert 12 napja késik, viszont a tesztek is negatívak. Azt mondta, hogy egy menses kimaradása előfordulhat teljes egészséges nőknél is. Nem biztos, hogy a hormonprobléma miatt van. Pedig nekem is vannak gondok pl a pajzsmirigyemmel is. Nekem azt javasolta, hogy várjak, és ha a következő is kimarad, akkor keressem fel. Tehát szerintem mindenképpen az lenne a legjobb, ha felhívnád az orvosodat, és megkérdeznéd tőle, hogy mi a teendő.
2009. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!