Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha orvoshoz mentek, csak a...

Ha orvoshoz mentek, csak a kis könyvet viszitek magatokkal, vagy az összes eddigi vizsgálat eredményét is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindent egy dossziéba tettem és vittem magammal mindig. Így, ha szükség volt bármelyik papírra, könnyedén elő tudtam keresni, a doki össze tudta pl. hasonlítani az új laboreredményt az előzővel... és így semmi sem kallódott el.
2011. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első kettővel minden ugyan úgy,mint az első válaszadónál,egy mappában volt,de nem kellett,csak a szülésnél,mikor felvették az adatokat. Akihez jártam/járok,meg sem nézte. Rám nézett,látta,hogy vérszegény vagyok,már írta is ki a ferro-t.

Most megszünt itt a vérvétel,bajos elutazni a kórházba... De a helyi dokit így sem érdeklik a papírok,a kiskönyv is csak azért kell neki,hogy pecsétet tegyen bele.


Üdv:2gyermekes,26h.km.

2011. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dosszié csak a 4. babánál jutott eszembe :) Mondjuk, nagyon alapos orvosom volt, így jó volt, hogy nálam voltak a dolgaim.
2011. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem minden leletem egy mappában van, de nem viszem mindig magammal. Felesleges, mert úgyse nézik meg, ott a kartonom meg a kiskönyvem, minden bele van írva :)

34 hkm

2011. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindkétszer vittem, trimeszterenként más más színű csipesszel voltak összecsíptetve időrendben sorba.

A fiammal nem is kellettek, a lányommal viszont megesett az, hogy az első Uh alkalmával, amire menzi szerint 8hetesen mentem, szívhang volt, és a nagy örömben a doki nem figyelte, hogy a baba 2héttel kisebb, mint amekkorának kéne lennie, mindenki gratulált, tök boldog voltam, minden rendben, jah 30hetes Uh alkalmával azonban kijött, hogy biza nagyon kicsi a lánykám, 200millió vizsgálat jött szóba stb, amikor az egyik dokinak eszébe jutott és elkérte az első uh-t, azonnal észrevette méretre, hogy ott a bibi. Ha nincs ott a lelet, akkor feleslegesen küldtek volna mindenféle kivizsgálásra, feleslegesen evett volna a penész, hogy beteg a babám, a kiskönyvbe is mindenhová az volt írva, h minden rendben 8hetesen megfelelő méret, holott csak egy 6hetes terhességnek megfelelő volt...

Szóval én javaslom, hogy egy A5ös füzettartót szerezz be, abba vidd magaddal, nem lesz hű de felesleges ha viszed, sose tudhatod mi kell belőle.

2011. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindent viszek csini gumis kisméretű füzettartó dossziéban.
2011. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 alaszka ***** válasza:
Én is mindent szoktam vinni, nagy dossziéban lefűzve.
2011. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!