Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől ment fel mára a hőm...

Mitől ment fel mára a hőm ennyire, ez jót jelent? Mióta próbálkozunk még ilyen nem volt.37-ig még nem ment fel eddig.

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 16. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy jót jelent! Ha csak nem vagy/leszel beteg!? Az mindig jó ha ciklus első felében lefele megy és az is jó ha ciklus második felében felfele megy. Csak maradjon is fent.
2009. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizony jó jel lehet,mert beágyazódáskor is felugrik a hő:),privát véleményem:márc.7-e környékén volt peteérés és a márc.10-i együttlét sikeres is lehetett,6 nap alatt a kis zigóta eljuthatott a helyére és beágyazódhatott.Most az a lényeg,hogy a hőd fent maradjon.Nekem,ha a zöld csík alá ment akkor már tuti megjött és nem volt babóka.Én pont ezért nem is veszek sosem tesztet,mert a hőm rendesen jelez,megbízhatóbb,mint a teszt.Eddig nekem nem jött a babóka,de nem adom fel.Tuti össze fog jönni és neked is!!!.Drukkolok,hogy fent maradjon a hőd!!!!

2009. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem igazad lesz. Csak furcsa volt, hogy most ment fel ennyire a hőm.
2009. márc. 16. 11:43
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia 2.válaszoló.

Én is drukkolok mindkettőnknek, bízom benne, hogy összejön. Nekem még az is furcsa volt, hogy múlthéten pár napig olyan érzésem volt mint amikor megjön. Ma meg érzem hogy érintésre fáj a mellem, pedig nekem nem igazán szokott. De vasárnapra nem várom, ugyhogy ez még lehet, hogy korai érzés.

2009. márc. 16. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Sajnos könnyen össze lehet keverni a menzesz jeleket a terhesség jeleivel.Nekem a próbálkozás is produkál terhességre utaló jeleket,ráadásul a ciklusomat is összekeverte egy kicsit,mert előbb jött meg 2 nappal,mint kellett volna,de a hőgörbémből tudtam,hogy meg fog jönni,szóval nem ért váratlanul.Én annak tudom be,hogy próbálkozik a szervezetem és szokja a párom spermiumát.Sikerülni fog:D!!!Hamarosan anyai örömök elé nézünk,csak lazán és ne görcsölj.Nem ússzuk meg a gyerek csínyeket:D

2009. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, nem fogok görcsölni. Azért majd írd meg, hogy mi lett ha gondolod privátba is írhatsz, én is írok hétvégén, hogy mi a helyzet.
2009. márc. 16. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi ha hülyeséget írok de együttvoltatok ti pé környékén?Csak mert a diagrammodon nem látszik.
2009. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!