Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi segített a teherbeesé...

Kinek mi segített a teherbeesésben? 1 éve próbálkozunk a férjemmel, de eddig még nem jött össze a baba.

Figyelt kérdés
Szeretnék értelmes válaszokat kapni arra, hogy milyen trükkök vannak e téren.
2011. aug. 29. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én, amikor terveztük a picurt, elmentem a nőgyógyászomhoz és közöltem Vele a terveinket :) kivizsgált /persze nem olyan alaposan, mintha probléma lenne/ és ajánlotta, szedjek Elevitet, majd ha bebizonyosodik a terhesség ténye, térjek át a Femibionra.

Figyeltem a peteérést, és a kezdetétől mindennap együtt voltunk. Párna fenék alá, fél óráig nyugi.. Az étkezésre odafigyeltem és a mozgásból is visszavettem, kímélő üzemmódra álltam át :)

Második próbálkozásra összejött a törpém, a kistesó /két év elteltével/ elsőre. Nem görcsöltünk rá, csak bíztam benne és sikerült. Persze, ehhez az is kellett, hogy mindketten egészségesek legyünk.


Ti voltatok már kivizsgáláson? Egy év sikertelen próbálkozás után már javasolni szokták. Hány évesek vagytok, ha szabad megkérdeznem?


Mi 23 és 25 voltunk az elsőnél.


Egy két éves és egy 10 napos bébi anyukája

2011. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
figyelj saját magadra...nem véletlen ha vannak olyan napjaid amikor ugy érzed rá tudnál ugrani a férjedre...ne fogd vissza magad...mi egy ilyen alkalommal tudtunk együtt lenni az adott hónapban és összejött a baba...a természet tudja mit miért tesz...
2011. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

6.5 év után a feladás.

Ameddig hőmérőztem, figyeltem magam, orvosokhoz jártunk, peteérést figyeltem, és AKARTAM minden áron a babát, addig nem jött össze. Aztán beletörődtem a gyerektelen létbe és most terhes vagyok :). És határtalanul boldog. :)

2011. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Gyuri bácsi tea keveréke.
2011. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én 28 a férjem 35. Nem görcsölök csak szeretnénk már babát.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. aug. 29. 13:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi amikor elkezdtük a projektet, távkapcsolatban éltünk (sajnos), hétvégenként találkoztunk, de hiába esett a pé akkorra, nem jött össze egy fél évig.

Aztán összeházasodtunk, két hétig együtt voltunk (mondjuk az esküvő dátumát pont mensi utánra tettük direkt), és ebben a két hétben valamikor megfogant a csemeténk! :)

Remélem, hamarosan Neked is részed lesz benne!

10 hkm

2011. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött a tisztítókúra, cickafarkfű tea ( bár ez nem mindenkinek ok.) szeretkezés után felraktam a lábam a falra kb. 10-15 percig, néha a férjem beszélt a pocakomhoz, hogy szurkoljon a srácoknak, a párna sem rossz a fenék alá, peteérésre és környékére összpontosítottunk ( az elsőnél még nem mindig). Kb. ennyi.
2011. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

volt már a férjed spermavizsgálaton andrológusnál? én ezt ajánlom, hiszen én is rágörcsöltem a babára, aztán kiderült, hogy a férjemnek nem is lehet természetes úton gyermeke :(((

a vizsgálatra több, mint fél év próbálkozás után ment el, mi meg se vártuk az 1 évet.

2011. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Párom és én is E-vitamint szedtünk. Abban a hónapban amikor sikerült,én barátcserjét is szedtem,ill. pé után palástfűteát ittam. Ja,és ovuteszteztem,ami jó volt,mert hiába volt mindig pontos 30 napos ciklusom,mint kiderült,mindig a 18-19. napon volt pé-m és nem a 16-on.
2011. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi vettünk PG53 ovulációs mikroszkópot. Gyógyszertárban 2500 Ft, nyálból mutatja a termékeny napokat, korlátlanul használható. Ezzel a legelső hónapban összejött a baba, most 14 hónapos és éppen szuszog az ágyában ebéd után :)

Nálunk az vált be, hogy a termékeny napokon este voltunk együtt, utána már nem keltem fel, nem mentem sem a mosdóba, sem sehova, így a gravitáció sem tudott érvényesülni... 3 napon át voltunk együtt napi 1x és sikerült.

2011. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!