Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyertyaállásnál teljesen...

A gyertyaállásnál teljesen fel kell állni gyertyába, vagy az is elég, ha felemelem a lábaimat és párnát dugok a fenekem alá? Így is segítek a katonáknak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen felmentem gyertyába, aztán mikor már nem bírtam tartani jött a kispárna, kicsit macerás, de nekünk segített, most a 12. hétben vagyok:)
2009. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos,ami biztos szabályos gyertyát csinálj.Ha nem birod tartani magad akkor támaszkodj a falnak,persze,ha falnál van az ágy.Nekem a párna fenék alatt nem volt elég pedig úgy is aludtam el.Most próba ismét.Sok sikert!!!
2009. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: és elsőre így sikerült Nektek?
2009. márc. 16. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megkértem a párom tartson meg gyertyéban igy nem kellett kinozzam magam.
2009. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig maradtok így? Mert én szoktam vagy 5-10 percet, még fel is polcolom a fenem és reegel, mikor felkelek, mindig folyik még ki. Akkor ez azt jelenti, hogy nem sikerült?
2009. márc. 16. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam gyertyát, hogy a kezeimmel megtartottam a derekam de a lábaimat nem emeltem a magasba csak hátratoltam és letettem az arcom elé, így nem annyira fárasztó. A hüvelyem így is függőlegesen volt. Így voltam kb 10 percig, így kibirhatóbb, és lett is eredménye.
2009. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak gratulálok. :)

Ez tényleg jobban hangzik így, ma este kipróbálom. :)

2009. márc. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!