Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mindenki a táplálkozást...

Ha mindenki a táplálkozást szajkózza, akkor a katonáknak hogy van olyan jó testük?

Figyelt kérdés
Testépítésre gondolok, hogy mindenki az étrenddel jön mindig, meg túl akarják bonyolítani hogy húú most tömegnövelés meg szálkásítás, stb... stb... A katonák nem hiszem hogy fitness-es kajákat esznek, és párolt zöldséget meg grillezett csirkemellet, csak edzenek meg futnak meg mit tudom én, és mégis olyan jó a testük. Akkor hogy is van ez?
2011. aug. 3. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
a katona is ember. amelyik ki van gyúrva az ugyan úgy csinálta mint egy civil aki ki van gyúrva. nem értem igazából mit akarsz mondani. usaba például a katonaság állja a tömegnövelőjüket (ha jól tudom)
2011. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te most valószínűleg azokról beszélsz, akik testépítőként elmennek alkalmanként modellnek, és katonaruhában pózolnak.
2011. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem modellekről beszélek...
2011. aug. 3. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki meg tényleg katona, az egyáltalán nem úgy néz ki, mint egy testépítő. Az étrend pedig valóban a legfontosabb, mert a fehérje épül be az izmokba. Ha nincs (elég) fehérje, nincs izomnövekedés, vagy legalábbis jóval lassabban és nehezebben fog menni.
2011. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a hadseregben is van párolt zöldség, meg csirkemell. A magyar hadsereget persze nem tudom, de az amerikai hadseregben biztos van. De mutathatnál te is képet, hogy hol láttál te olyan katonát, amilyen leírtál.
2011. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tévében mutattak egy kiképzést, ahol felderítőket képeztek az amerikai hadsereg számára. Egy katonának 100 kilós terhet kellett cipelnie hosszú órákon át.
2011. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!