Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan lány, aki a 20....

Van itt olyan lány, aki a 20. születésnapja (január) körül fog szülni és amúgy egyetemre készül?

Figyelt kérdés
Szülők mit szólnak hozzá?
2011. máj. 26. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 19-ik szülinapom után fogok szülni, de nem volt belőle probléma, már nem élek otthon, biztos párkapcsolatom van! :)
2011. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És egyetemre is akarsz járni?
2011. máj. 26. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam amikor a lányom megszületett. Most 19 leszek és megyek érettségire, már van egy szakmám amit a baba mellett szereztem meg.
2011. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Főiskolára akarok menni, ha nem jön össze akkor OKJ-ra jelentkezek!


Első voltam! :)

2011. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most érettségizem, januárban a 20. szülinapom környékén fogok szülni. Egyetemre szeretnék menni, de ha nem vesznek fel, akkor én is OKJ-s képzésre megyek.

-a környezetetek hogy fogadta a hírt?

2011. máj. 27. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:

1. éves egyetemista vagyok, novemberre várom a babámat!


Család..... anyu-apu megrökönyödtek, de végül elfogadták, a tesóm gyűlöl érte a mai napig (neki korábban 2 abortusza volt), a nagymamám szabályosan kitagadott, apai oldalról a rokonság mélyen vallásos, nem lesz sétagalopp, anyai ágon a rokonok tudják, és nagyon kedvesen fogadták, pozitív élmény volt!


Iskola..... a következő félévet még elkezdem, remélem be is tudom fejezni, államira járok, így csomó szociális támogatást kapok, amíg oda járok, ezért IS lenne fontos.


ha érdekel, privátban mesélek még, én neked drukkolok :))))

2011. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat. Utolsó hozzászólóval szívesen felvenném a kapcsolatot, de nem tudok neki privát üzenetet küldeni.
2011. máj. 31. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:

szia, én vagyok az utolsó :)


dorisz.vagyok@vipmail.hu

e-mail címen elérsz!

2011. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!