Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvely gyulladásom van, kúp...

Hüvely gyulladásom van, kúp mellett együttlehetünk pé-kor?

Figyelt kérdés
Sárgás barnás a folyásom,nem fáj meg nem viszket.Mától hüvelykupot kell használnom 10 napon át.Pénteken lesz pé-m és elötte csütörtökön már együttlehetünk?(még a kúp felhejezése elött)Ezt a kupot hűtőbe kell tenni,használt már valaki ilyet?Nem tudom kiolvasni a nevét.Köszi
2009. márc. 16. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg a gyulladásod megvan semmiképp ne legyetek együtt,párodnak sem teszel jót,és csak ő is elkaphat valamit,gyógyulj meg aztán hajrá,lesz még lehetőséged!Sok sikert !!
2009. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. 4 nap kúphasználat után talán már jobban leszek,nem lehet akkor se?Bocsi,csak már régota szeretnénk és nem akarok egy hónapot se kihagyni! Amúgy milyen bajunk lehet tőle?Tegnapelött együtt voltunk és a barátomnak nincs baja.Akkor még nem voltam dokinál,nem tudtam hogy mi ez a folyás.
2009. márc. 16. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát sokszor az a baj a férfiaknak nem okoz tünetet,csak neked visszaadhatja ha újra együtt vagytok és már meggyógyultál,és kezdheted előlről.nem tudom pontosan milyen gyulladásod van,jobb várni.Elhiszem hogy türelmetlen vagy,és nagyon szeretnél babát,de most az egészséged a legfontosabb.Úgy foganjon az a baba hogy Te is rendben vagy.

Nagyon szorítok,tudom én könnyen beszélek,nekem 8 hós a lányom már,de hidd el,lesz lehetőségetek még.

2009. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mi lehet a problémád pontosan,de ezek a kúpok megölik a kiskatonákat,szóval felesleges együtt lenni.A baba miatt gyógyulj meg rendesen és ne hagyd abba a kúp használatát idő előtt,mert ezzel nem jutsz előrébb.Sőt,ha babás leszel és nem lett kikezelve rendesen akár vetélést is okozhatnak a különböző baktériumok.Nem akarlak ijezgetni csak már most felelős vagy születendő gyermeked miatt nem csak akkor,ha már megfoggant.Mi is próbálkozunk,de még eddig semmi.Sok sikert nektek és csak nyugi:)
2009. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Hüvely heveny gyulladásom van,az van a papíromon.Hát pedig nem szeretném a pé-t kihagyni.És ha péntekre már jobbanleszek akkor lehet? Megölik a spermákat?A dokim nem mondott ilyet,inkább még azt ecsetelte hogy mikor kell együttlenni hogy megfoganjon a baba.Mivel lassan 1 éve probálkozunk.De a gombás fertőzéseknek elég a 3 napos kúphasználat.
2009. márc. 16. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Te döntésed,tudod,nem ellened vagyok,de én várnék,több ok miatt is amit már írtunk.Azonkívűl ha te úgy is érzed,minden oké,de van még kúpod kimaradóban,lehet pont az kellene,még az utolsó baciknak,ami épp nálad nem okoz már tünetet,de akkor is ott vannak.

Kívánom mielőbb babás legyél!

2009. márc. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi.És oké igazatok van,nem leszünk együtt.
2009. márc. 17. 08:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a kúp árthat a pé-mnek?
2009. márc. 17. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja,a peteérés ugyanúgy megtörténik.
2009. márc. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!