Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Én vagyok a tegnapi...

Csajok! Én vagyok a tegnapi Maria Romed tesztes. Ma voltam dokinál, méhkürt és petefészek gyulladásom van. Ez okozhat álpozítív tesztet?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok hogy egy újabb kérdést teszek fel..De szükségem van rátok. (Amúgy aki még csak most olvasná előszőr a kérdésemet, az a 3.-ik oldalon megtalálja a tegnapit, ami összefüggésben van ezzel.) vagy itt -> http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Azóta írtam nektek az előző kérdésemhez, és egy képet is felraktam, de még mindig a tegnapi tesztről, amin mostmár jól kivehető a 2 csík, igaz elég érdekes..

Köszönöm, ha írtok!


2010. máj. 26. 12:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap szerkeztgettem a teszted, de nem tudtam eldönteni, hogy pozitiv vagy sem.Viszont a gyulladás nem eredményezhet pozitív tesztet.Akkor nekem már lenne vagy 10 db.Néztem az új képet a tegnapiról, és tényleg elég érdekes, nem mondanám szellemcsiknak.A dokit sem értem.Én a helyedben minél előbb csinálnék egy másik tesztet, mert ha esetleg mégis baba van akkor nem biztos, hogy jót tenne neki a gyógyszeres kezelés.Egyébként annó a nővérem ugyan igy járt, csak neki azt mondták meddő, sőt már műteni akarták nőgyógyászatilag mikor egy másik orvos megállapitotta,hogy valóban gyulladásban van ott mindene, de mellette ott a pici baba is.

Remélem minden jól alakul.

Drukkolok.

31 hetes km.

2010. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
De ha tegnap voltál dokinál, ezt hogyhogy nem kérdezted meg TŐLE?
2010. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szerintem pár nap múlva csinálj egy másik (megbízhatóbb) tesztet, és ha az is pozitív, akkor várjál azzal az antibiotikum beszedéssel... Tesztelj ma vagy holnap, és ha megint pozitív, akkor a helyedben újra elmennék a dokihoz. Ha negatív, tényleg nincs mit tenni. Antibiotikumra fel, és hajrá tovább...

Szurkolok Neked!

Bocsi az off miatt, de nincs semmi tünete a pfészek gyulladásnak, hogy csak a doki vette észre?

2010. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál, nem tegnap..És a tegnapi kérdésemhez leírtam, hogy miért nem kérdeztem meg tőle..


A kérdező kommentje:

Ja amúgy annyira megnyomkodott, hogy azt hittem sírva fakadok forróságot és égést éreztem, mintha készülne bennem felrobbanni valami, nagyon fájt :(( Miért mondta azt hogy ne foglalkozzak a teszttel?

Elfelejtettem megkérdezni hogy ez okozhat e álpozítív tesztet úgy megnyomorgatott..

2010. máj. 26. 12:49
 5/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Bocsi. De a méhedet nem tapogatta meg? Nem mondta, hogy nagyobb esetleg??? Ma is csinálhatnál egy tesztet.. én biztos nem bírnám ki... :)
2010. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Agyulladás nem okoz álpozitiv tesztet.

Ha uh-zott látnia kellett volna a terhességet,ha nem uh-zott,akkor a gyulladást nem tudom miből vélte megitélni...

Csinálj egy másik tesztet,ha pozitiv,akkor másik doki,ha negativ akkor is,mert az antibiotikumot csak úgy azért ne szedd be inkább kérdezz meg másik szakembert is

2010. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De tulajdonképpen a helyzetet az bonyolítja, hogy múlthéten voltam orvosnál, de akkor más doki volt és azzal a panasszal mentem hogy két oldalt a petefészkemnél szúr néha, meg fájt a derekam..Ő azt mondta minden rendben..

Akkor csinált rákszürést, amiért csak ma kellett visszamennem..Az eredmény jó. És megvizsgáltattam ma megint magam, mert hogy nem múltak a panaszok..És ez a doki meg ezt állapította meg, mutattam neki a tesztet is , és látta ő is a csíkot..De csak annyit mondott hogy egyenlőre ne foglalkozzak vele, majd jővőhéten találkozunk..Az antibiotikum 3 db-ból áll, de 500mg-os :(

2010. máj. 26. 12:56
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem csinált se hasi ultrahangot, sem hüvelyit..Csúnyán fejezem ki magam..Egyszerüen belémnyúlt és ránehezkedett több ponton a hasamra, és nagyon megnyomkodta, amúgy csak a jobb oldalamon fájt, de azthittem bepisi-kaki.. :(


Leírom mit írt a papírra:


Státusz: Rendes nagy ut.jobb oldal tap.elváltozás nélkül érzékenység, bal oldal szabad. Vérzés nincs. Norm. hüv.v.

Vélemény:Azi Sandoz 1X1

Vizsgálatok: Konrollvizsgálat, konzilium

2010. máj. 26. 13:03
 9/23 anonim ***** válasza:

Csinálj holnap reggel még egy tesztet. Ha az is pozitív, akkor ne kezdd el szedni az antibiotikumot, hanem menj vissza orvoshoz. Ha kell akkor menj el egy harmadikhoz.

De megbízhatóbb tesztet csinálj.

2010. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Oké..Amúgy is holnap csinálnék másik tesztet, de tuti nem Maria Romedeset..Köszönöm hogy válaszoltatok!
2010. máj. 26. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!