Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet esélyem még...

Szerintetek lehet esélyem még végre?

Figyelt kérdés
Április 27-én jött meg utoljára. Kaptam clostyt akkor beszedtem. Most viszont nem jött még meg, aznap mikor meg kellett volna negatív lett a tesztem. Igazából nem merek reménykedni hogy terhes lehetek mert a párom cukros és nem hiszem hogy sikerülhetett.
2011. máj. 27. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindig lehet! És kell is! Várj még pár napot és tesztelj még egyet! Szorítok!:))
2011. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. máj. 27. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
mindíg van remény az a baj hogy mi nők anyira görcsölünk ezen hogy sokszor ez is árt.saját magam példájából mondom.
2011. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy alternatíva (figyelj rá, hogy két oldalas a leírás , alul kattintani kell a második, egyben befejező cikkoldalhoz) :

www.nana.hu/baba-mama/babavaras/szamold-ki-a-termekeny-napja

idat-a-jonas-modszerrel-24549.html

2011. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a jónás módszer egyáltalán nem ért semmit. Tudom mikor fogant a babám, a jónás-szerinti időnek közelében sem volt!
2011. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!