Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+3hetes kismama vagyok, és...

37+3hetes kismama vagyok, és a méhszájam nem nyílik, még csak C2000! Másnak ilyenkor már 2110 szokott lenni. Mikor kezd el nyílni végre? Ez azt jelenti, hogy esélyem sincs előbb szülni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit. A dokim egyszer azt mondta, "láttam én már méhszájat 10 perc alatt kinyílni". Szóval nyugi, majd nyílik, ha itt az ideje, van, akinek csak a szülés megindulásakor kezd.
2010. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 37. héten C3000, 38. héten C2000, 39. héten C1000 volt az érték, és amúgy a 40. hétig tök zárt voltam, és semmi fájás, semmi egyéb... Sajna nem akartam nyílni, aztán 40 hét 3 naposan volt 1 ujjnyi a méhszáj, és ekkor magzatvíz-vizsgálatot végeztek, ami miatt megrepedt a magzatburok, így megindították a szülést. Nem tudom magától mikor indult volna meg a szülés...


Amúgy ne aggódj, bármi lehet még, elkezdhetsz nyílni bármikor, nem lehet tudni. Tudom ilyenkor már türelmetlen az ember, de a baba tudja mikor kell jönnie. Most már azért nincs olyan sok hátra!

Könnyű szülést!

2010. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nem jelent semmit uh ebből nem lehet következtetni...lehet előbb szülsz mint aki teljesen nyitva van :)
2010. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!