Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma este lett totál pozi az...

Ma este lett totál pozi az ovutesztem és ma délelőtt voltunk együtt. Sajnos többször nem tudunk, jó ez az időzítés?

Figyelt kérdés
Nagyon kivagyok, hogy mindig akkor jön közbe vmi, amikor pozi az ovuteszt. Szerintetek vannak még csodák?
2010. jan. 13. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csodák mindig történek! Szerintem tuti jó az időzítés. A spermiumok úgy tudom, 2-3 napig életképesek odabent.

Eredményes várakozást!

2010. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, jókor voltatok együtt, de ha tehetitek, akkor ma is szeretkezzetek, mert ma reped meg a tüsződ!!!! :) Sok sikert!
2010. jan. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó volt az időzítés, mivel ha ma reped meg a tüsző, az 24 óráig megtermékenyíthető, a párod spermái azonban 2-3 napig is elélhetnek, s már ott várják a megrepedt tüszőt.
2010. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes időzítés!
2010. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, lett így ebből baba?
2017. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!