Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már álterhessége?

Kinek volt már álterhessége?

Figyelt kérdés
és e mit takart közben meg jött neki vagy az is el maradt?
2011. máj. 27. 22:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ezek akár várandósság tünetei is lehetnek, de jelenthetnek sok mást is. Szurkolok, hogy baba legyen :)
2011. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ha érdekelnek majd a fejlemények akkor meg írom
2011. máj. 27. 23:42
 13/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdekel:)
2011. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

rendben bármi lesz meg írom!

:)

2011. máj. 27. 23:43
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem az ember nem tudja bebeszélni magának,hogy terhes és akkor produkálja a tüneteket,de semmi.Nem hiszem hogy a gondolat ereje ennyire hatással lenne a hormonokra,a természet rendjére.De ha ennyire hosszú a ciklusod,szerintem menj el orvoshoz,mert én úgytudom 28-31között a normális.Az a 40 naponta dolog nagyon nagyon sok.És föleg ha összevissza jön meg.Bár irtad,hogy neked 36-40nap tehát az ugyanaz mint a 28-31,de nekem soknak tünik az az egy hét különbség a normálistol.
2011. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Hidd el létezik az, hogy bebeszéled magadnak, mivel én a saját bőrömön tapasztaltam. Mindig rá gondoltam, úgy viselkedtem állandóan olvasgattam utána. Jelentkeztek a tüneteim, de a tesztek ugye negatívak voltak! Igenis van a gondolatnak ereje, bár nem mindig kellemes érzés a felismerés!

2011. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22ezer nöböl 1-6 álterhes...és ennyien azok voltatok?nem hiszem hogy ilyen kicsi lenne az arány akkor.én remélem nem vagyok az,majd pár hét mulva tesztelünk
2011. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek írom.

voltam nőgyógyásznál e miatt másfél évig jártam és nem tudtak vele semmit sem csinálni folyton küldtek össze vissza meg ugyan oda ahol már voltam mert nem tudtak vele semmit sem csinálni nem találtak semmi olyat amit kezelni tudtak volna.egyedül ez a Pco-m van de azt sem mondták hanem a papíromról olvastam és utána néztem mert nem mondták nekem a dokik hogy ez mi.ugy hogy szerintem feleslegesen mentem 1,5 évig.

2011. máj. 28. 08:26
 19/22 A kérdező kommentje:
már mint a 6:24es nek.
2011. máj. 28. 09:19
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is voltam álterhes sajnos 2x is! Annyira éreztem ,hogy kismami vagyok, minden tünet megvolt, fájt a mellem, szúrt, bizseregtek a mellbimbóim, enyhe keményedéseim voltak az alhasamban, hányingerem volt, hangulatingadozásaim, és minden ami terhességre utal. A mensim is késett, tök boldog voltam. Mentem is tesztet venni, de az mindegyik szellemcsíkos lett. :( Az orvost is felkersetem, majd az hülyének nézett miután megvizsgált. :( Nagyon padlót fogtam, magam alatt voltam, hogy nincs baba. Azt hozzáteszem, hogy mi nagyon nagyon görcsösen akartuk. Aztán ez a dolog rá 1,5évre megint megismétlődött....Úgy voltunk a férjemmel, hogy a fene ott egye, ha nem lehet gyerekünk, annak biztos oka van. Én is PCO-val küdök a mai napig. Nem is foglalkoztunk a "babagyártással" éltük az életünket, buliztunk, eljártunk mindenfele, mikor 2hónap múlva pozi lett a tesztem! El sem akartam hinni, ezért még dokihoz sem nentem el, nehogy megint hülyének nézzen. 11hetes terhes voltam mikor kiderült, hogy valóban kisbabát várunk. :) 6évet vártunk a kicsifiúnkra, itt rugdos a pocimban! 3hét és a karjaimban tarthatom! Sok sikert neked is!

2011. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!