Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már álterhessége?

Kinek volt már álterhessége?

Figyelt kérdés
és e mit takart közben meg jött neki vagy az is el maradt?
2011. máj. 27. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én tavaly nyáron voltam álterhes. Annyira bele voltam bolondulva a témába, annyira akartam a babát, hogy éjjel-nappal csak ezzel foglalkoztam! Mindent elolvastam, mindent beszedtem, megittam. Szóval, nem jött meg, folyton émelyegtem, furán éreztem a méhem, fáradt voltam, zavartak a szagok, csak éppen a tesztek voltak negatívak. :( Gyógyszerrel kellett meghozni. :(
2011. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy létezik ilyen embernél, de én még sosem láttam. Elnézést a példáért, senkit sem szeretnék megsérteni, vagy hasonlítgatni, de elmesélem, hogy a cicámnál már láttam ilyet. Nem akartam hinni a szememnek, mert az orvos közölte, hogy nem lesz kiscica, a macsek steril, de megnőtt a hasa is,úgy viselkedett és úgy is nézett ki, mintha mindenórás lenne, de persze csak "álterhességről" (cicáknál nem így hívják) volt szó. Szegény megsirattam, mert utána egy plüss cicát hurcolászott, annyira szeretett volna kiscicát.:(

Szóval még egyszer bocsánat a példáért, tudom, hogy nem egy kategória.

Nem tudom, hogy a nők hasa is megnő-e álterhesség esetén.

Neked volt ilyen problémád kérdező? :(

2011. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

semmi baj a példával

nem nem volt csak annyira félek és görcsös vagyok hogy legyen babánk hogy félek nehogy ilyenbe "esek".

nagy részt azért is félek mert nekem van PCO-m meg rendszertelen a menzeszem és túl súlyom is van és hát félek hogy nehezen jön majd össze

2011. máj. 27. 23:19
 4/22 anonim ***** válasza:
Előre kár izgulnod :) Olyan embereknek is sikerül,akiknél teljesen kizárják a lehetőségét. PCO-soknak és túlsúlyosoknak is is szokott lenni gyermekük, szóval szerintem kár aggódnod :) Mióta próbálkoztok?
2011. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2 hónapja de inkább ettől a hónaptól "intenzívebben" :)
2011. máj. 27. 23:23
 6/22 anonim ***** válasza:
Akkor főleg nyugi és tudom nehéz,de koncentrálj a párodra,hogy őt mennyire szereted :) Így könnyebb:)
2011. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

csak tudod az is zavaró hogy mindíg késik egy pár napot és már most is a30. napon vagyok. és azt sem tudom majd mikor teszteljek.mert nekem olyan 36 de volt hogy 40_46 napra jött meg

2011. máj. 27. 23:30
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy hetet és utána. Ha átlag 36 napos a ciklusod, akkor szerintem még várni kell. Ha 28 napos lenne, csak akkor mondanám,hogy most tesztelj,mert mutatnia kellene.
2011. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

hát még várni is akarok vele mert márciusban 33 , áprilisban meg 36 napra jött meg ott körülig várni akarok

mondjuk meg van ez a mindjárt meg jön érzés de közben meg sokszor émejgek mostanság meg hányingerem van párszor

2011. máj. 27. 23:36
 10/22 A kérdező kommentje:
ja és sokat ég a gyomrom
2011. máj. 27. 23:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!